Bu yazı, admin tarafından "29 Kasım 2023" tarihinde yazıldı ve "Geliştirme, Video Oyunları" kategorisinde paylaşılmıştır.

Twine Full İndir


Twine, doğrusal olmayan hikayeler oluşturmanıza izin veren benzersiz bir araçtır. Başka bir deyişle, bu program, çok az programlama bilgisine ihtiyaç duymadan veya hiç gerektirmeden kendi video oyunlarınızı geliştirmenize olanak tanır. İhtiyacınız olan tek şey hayal gücünüz ve istekliliğiniz.

Twine kullanarak bir macera yaratmak oldukça basit; tek yapmanız gereken, tüm farklı parçaları düzenlemenize izin veren bir akış şeması oluşturmaktır. Her bölümün içine istediğinizi yazabilir, bağlantılar oluşturabilir, değişkenler ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Kendi oyununuzu geliştirmeyi bitirdikten sonra, yapmanız gereken tek şey onu kaydetmek ve HTML olarak yayınlamaktır. Bunu yaparak çalışmanızı her yerde yayınlayabilirsiniz ve herkes onu oynatabilir. En iyi yanı, yarattıklarınız üzerinde tam bir özgürlüğe sahip olmanızdır; onları ücretsiz olarak dağıtmaya karar verirseniz, satmaya karar verirseniz, bunu da yapabilirsiniz.

Twine, bir video oyunu geliştirmek isteyen herkes için kolay ve erişilebilir olan mükemmel bir video oyun programlama aracıdır. Nihai sonucun kalitesi, bunun için harcadığınız zamana ve üzerinde çalışma isteğinize bağlı olacaktır.