admin - "21 Kasım 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

touchHLE Full İndir


touchHLE Windows işletim sistemleri için BIOS veya herhangi bir özel yapılandırma gerektirmeyen bir iOS oyunu ve uygulama emülatörüdür. Emülatör, işletim sisteminin yeni sürümleri ve her yeni güncellemeyle desteklenen yeni oyunlar ile iPhone OS 2.x ve üzeri uygulamaları ve video oyunlarını çalıştırabilir. Elbette geliştiricileri, emülatörün hiçbir zaman iOS’un 64 bit sürümleriyle uyumlu olmayacağı konusunda uyardı.

touchHLE’yi kullanmak çok basit. Sıkıştırılmış dosyayı bir klasörde açmanız ve .exe dosyasına çift tıklamanız gerekir. İşte bu kadar. Uyumlu oyunlardan herhangi birini oynayabilmek için, bunları “touchHLE_apps” klasörüne .ipa veya .app biçiminde yerleştirmeniz gerekir. Emülatörün uygulamaları tanıyabilmesinin tek yolu budur ve bunları simgelerine çift tıklayarak çalıştırabilirsiniz. Alternatif olarak, bir .ipa dosyasını doğrudan .exe dosyasına da sürükleyebilirsiniz.

Herhangi bir iOS oyununu veya uygulamasını çalıştırırken, touchHLE uygulamasının resmi web sitesinde bulunabilecek uyumluluk listesini aklınızda bulundurmalısınız. Bir uygulama listede yoksa büyük ihtimalle çalışmayacaktır veya kötü çalışacaktır. Bu nedenle yalnızca uyumluluğu onaylanmış oyunların test edilmesi önerilir. Uyumluluk listesindeki bir uygulamayı test ederken bir hata ortaya çıkarsa, sorun muhtemelen programın çalışmasına müdahale eden Steam veya Discord arayüzünün kapatılmasıyla çözülebilir.

touchHLE uygulamasını indirin ve çoğu artık neredeyse tüm modern cihazlarla uyumlu olmayan en iyi ilk iOS oyunlarından bazılarının keyfini çıkarın. Internet Archive’ın kendi sayfasında, .ipa formatında indirilmeye ve emülatörde sorunsuz bir şekilde çalıştırılmaya hazır birçok uygulama ve oyun bulabilirsiniz. Unutmayın: Yapmanız gereken tek şey, tüm iOS oyunlarını ve uygulamalarını “touchHLE_apps” klasörüne kaydetmektir.