admin - "4 Şubat 2017" - "Full Program indir"

Total Uninstall Pro Full Türkçe İndir 6.21.0.480


Total Uninstall Pro Full

Total Uninstall Pro Türkçe Full indir

Total Uninstall Pro Türkçe Full programını kullanarak bilgisayarınıza yüklediğiniz programları takip edebilir ve dilediğiniz zaman kolay bir şekilde tamamen tüm kalıntılarıyla beraber temizleyebilirsiniz. Program alanında oldukça başarılı ve gelişmiş özelliklere sahip güçlü bir program kaldırma yazılımı olarak bilinmektedir.

Kullandığınız işletim sisteminin Program ekle/kaldır özelliği bazı programlarda tam olarak programların kalıntılarını temizleyemiyor ve bu kalıntılar bilgisayarında kaldığı için zamanla bilgisayarınızın yavaşlamasına neden oluyor. Total Uninstall programı sayesinde bu programların kalıntılarını ve programları kaldırmanız da yardımcı olmaktadır.

Bilgisayarınızdaki programları kaldırmak istediğinizde kalıntılarının dahil temizlenmesini istiyorsanız. Alanında başarılı olan Total Uninstall Pro programını tavsiye ederiz. İçerisinde Türkçe dil paketi mevcuttur. Bilgisayarınızda kaldırmakta zorlandığınız program varsa denemenizi öneririz.

Not: İncelediğiniz konuda yer alan program Professional versiyondur. Dilerseniz Total Uninstall Ultimate Full programını da deneyebilirsiniz.

Dosya Boyutu: 38 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Total Uninstall Pro Türkçe Full indir