admin - "6 Kasım 2023" - "Filmler, Video"

TinyMediaManager Full İndir


Tüm film severlere sesleniyoruz! TinyMediaManager, sabit sürücünüzde depoladığınız tüm filmler için bir veritabanı oluşturmanıza izin veren harika bir araçtır. Pratik ve zarif arayüzü ile, tüm favori başlıklarınıza erişmekte sorun yaşamayacaksınız.

TinyMediaManager ile ilgili en iyi şey, bilgileri ve meta verileri doğrudan IMDB ve diğer sinema veritabanlarından çıkarmanıza izin vermesidir. Oyuncu kadrosu ve gösterim tarihinden yönetmen ve ödüllere kadar herhangi bir filmle ilgili tüm ayrıntıları tek bir tıklama ile alın. Ayrıca koleksiyonunuza bir fragman ve tanıtım afişleri de ekleyebilirsiniz.

TinyMediaManager’ın bir başka heyecan verici özelliği de altyazıları indirmek için kullanabilmenizdir. Sadece birkaç basit adımda, istediğiniz dilde altyazıları indirebilir, bunları filmlerinize ekleyebilir ve ilgili klasörlerde doğru şekilde saklayabilirsiniz.

TinyMediaManager, film kitaplığınızı şık bir şekilde düzenlemenizi ve görüntülemenizi sağlayan mükemmel bir film yönetim programıdır. Sabit sürücünüzde sakladığınız tüm filmleri ve TV şovlarını düzenlemek için bugün kullanın.