admin - "15 Kasım 2023" - "Audio yayını, Ses"

TIDAL Desktop Full İndir


TIDAL Desktop, PC’nizde binlerce şarkıyı dinlemenizi sağlayan tanınmış müzik akışı platformunun masaüstü sürümüdür. Zarif bir şekilde tasarlanmış arayüzle, günün her anı için tonlarca çalma listesi ve şarkı bulacaksınız.

Spotify gibi benzer platformlarda olduğu gibi, çalma listelerinizi oluşturabilir ve tüm favori melodilerinizi kaydedebilirsiniz. Sevdiğiniz belirli şarkılara hızlıca erişmek istiyorsanız bu harika bir seçenek. TIDAL Desktop, mükemmel ses kalitesi sunar ve çaldığınız tüm içerik sanatçıların resmi lisanslarıyla birlikte gelir.

TIDAL Desktop’taki yan panelden, tüm farklı sanatçı türlerini keşfedebileceğiniz bir sekme de bulabilirsiniz. Bu bölümde daha önce hiç duymadığınız yeni şarkılar ve gruplar keşfedebilirsiniz. Hepsinden iyisi, platform, görsel-işitsel bir bakış açısıyla keyfini çıkarabileceğiniz diğer müzikal şovların konserlerini ve videolarını sunmasıyla da bilinir.

TIDAL Desktop, sevdiğiniz tüm müziklere kolay erişim ve yeni grupları ve sanatçıları keşfetmenin bir yolunu istiyorsanız ideal bir çözümdür. Basit arayüzü ile her şarkıyı çalarken ve hatta ses kalitesini özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlarken sorun yaşamazsınız.