admin - "6 Ekim 2023" - "E-posta, İnternet, Müşteriler"

Thunderbird Full İndir


Thunderbird, e-postalarınızı yönetmeniz için güçlü bir araçtır. Bu program istenmeyenler, reklamlar ve virüs korumaya odaklanır, öyle ki hesabınızın güvenliğini geliştirmeye ve diğer eposta istemcilerinde ortak olan güvenlik sorunlarını çözmeye odaklanır.

Thunderbird’ü e-posta istemciniz olarak kullanmanın bazı avantajları güvenlikle ilgilidir: Araç, spam ve reklam dolandırıcılığını önlemek için akıllı spam filtreleri kullanır.

Thunderbird, IMAP ve POP protokollerini, HTML posta biçimini, etiketleri, hızlı aramaları, adres defterlerini, iade makbuzunu, gelişmiş e-posta filtrelerini, LDAP adreslerini doldurmayı, içe aktarma araçlarını, güçlü aramaları, haberleri ve birden fazla e-posta hesabını yönetme olasılığını destekleyen çevik ve hızlı bir araçtır.

Arayüzünü güncellemenin yanı sıra, en yeni Thunderbird sürümleri, etiketleri kullanarak e-posta mesajlarını gruplandırmanıza, e-postanın gövde metninde arama yapmanıza, ileri ve geri sarma kontrollerini kullanarak mesajlar arasında gezinmenize, klasörlerin gelişmiş bir görünümüne erişmenize vb. olanak tanır.