admin - "4 Eylül 2023" - "Yardımcı uygulamalar, Yazı/Belgeler"

Text Editor Pro Full İndir


Text Editor Pro hem iyi tasarlanmış bir kodlama aracı arayan programcıların hem de yazma sürelerini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen amatör veya profesyonel yazarların ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli özelliklere sahip güçlü bir metin editörüdür.

Text Editor Pro’da ilk göze çarpan şey sunduğu çok sayıda çeşitli özelliktir. 100 görünümden fazlasının yanı sıra tecrübenizi bu metin editörü ile özelleştirebileceğiniz 300’den fazla farklı yol sunar. Bu da sadece birkaç tıkla editörün görünümünü zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre radikal olarak değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

Text Editor Pro muhtemelen size efsanevi EditBone’u hatırlatacaktır ve bu bir tesadüf değildir. EditBone aynı kişi tarafından geliştirilmiştir, ancak aktif bir geliştirme sürecinde değildir ve artık yaratıcısı Lasse Markus Rautiainen ile alakası yoktur.

Text Editor Pro özellikle programcıları memnun etmek için tasarlanmış güçlü bir metin editörüdür, çünkü özelliklerinin çoğu düzenli olarak JSON/SQL/XML’yi biçimlendirmesi gereken herkes için hayatı kolaylaştırmaya yöneliktir.