admin - "15 Kasım 2023" - "mmorpg, Oyunlar"

Tarisland Full İndir


Tarisland, sizi uçsuz bucaksız fantastik bir dünyaya götüren, Windows işletim sistemi için geliştirilmiş bir MMORPG’dir. Oyun, World of Warcraft’tan esinlenmiştir ve esas olarak keşif ve işbirliğine odaklanır. Arkadaşlarınızla eşsiz bir maceraya atılın ve tüm düşmanlarla birlikte yüzleşin.

Tarisland’deki hikayeniz, oynamak için çeşitli sınıflar ve yarışlar arasından seçim yapabileceğiniz karakter yaratıcısıyla başlar. Her sınıfın kendine has güçlü yönleri vardır, bu nedenle diğer oyuncularla takım oluştururken ve güçlü düşmanlarla yüzleşirken becerilerinizi aklınızda tutmalısınız. Dengeli bir takımın daha iyi ödüllerle patronlara karşı kazanma olasılığı daha yüksektir.

Tarisland size muhteşem bir deneyim sunuyor. Savaş gerçek zamanlı ve hayatta kalmanıza yardımcı olacak becerileriniz de var. Tarisland güçlü bir sosyal bileşene sahip olmasına ve en güçlü düşmanları yenmek birkaç oyuncudan oluşan bir ekip gerektirmesine rağmen, ana hikayenin tek başına keyfini sorunsuz bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Tarisland dünyası renkli ve fantastik, her türden yaratıkla doludur. Harabeleri, şehirleri, uçsuz bucaksız çayırları ve buzlu manzaraları keşfedin. Ana hikayeyi tamamlayın veya size her türden çeşitli görevler sunan NPC’leri arayın. Tarisland dünyasının keyfini bilgisayarınızda çıkarın.