admin - "15 Eylül 2023" - "Dosyalar/Klasörler, Güvenlik, Yardımcı uygulamalar"

Tablacus Explorer Full İndir


Tablacus Explorer, çeşitli özelleştirme seçenekleri katmanına sahip kullanışlı bir açık kaynaklı dosya yöneticisidir. Standart Windows dosya tarayıcınızın aksine, Tablacus özelleştirilmiş özellikleri bir sonraki seviyeye taşır. Aynı zamanda, kullanmak için gereksiz yüklemeler yapmak için herhangi bir gereksinim olmaksızın yenilenmiş bir taşınabilir dosya tarayıcı uygulamasıdır.

Tablacus Explorer’ın her biri için ayrı sürümleri olduğu göz önüne alındığında, 32-bit veya 64-bit sistemlerde olmanız fark etmez. Tek yapmanız gereken onları çalıştırmak ve buradan arkanıza yaslanın ve bu üstün dosya yöneticisinin avantajlarından yararlanın.

Bu uygulama, rakiplerinin bir şeridinde ağırlığa sahiptir, ancak kullanışlı sekme özelliği ile aynı kolaylıkta göz atmanıza izin verdiği için yine de bir yumruk atıyor. Tablacus Explorer sayesinde artık bilgisayarınızdaki birkaç farklı klasörü hayal edebileceğiniz en basit şekilde tek seferde hızlıca kaydırabilirsiniz.

Tablacus Explorer, tam beğeninize göre yapılandırmak için çok sayıda özelleştirme özelliğine sahip mükemmel bir açık kaynak dosya yöneticisidir. En büyük varlıklarından biri, her türlü eklentiyi desteklemesi ve bu da özelleştirmeyi daha da geliştirmesidir.