admin - "28 Eylül 2023" - "Aksiyon, Oyunlar"

Synced Full İndir


Synced, Çöküş’e nanomakinelerin neden olduğu üçüncü şahıs bir yağmacı-nişancı oyunudur. Sizin göreviniz onları yenmek ve insanlığı kurtarmaktır.

Kıyamet dünyasında geçen Synced, sizi makinelerin insanları ele geçirip tükettiği ve sonunda Nano olarak bilinen yaratıklara dönüştüğü bir geleceğe taşır. Onları yenmek için, siz ve yoldaşlarınız Runners, nano-enerji olarak bilinen bir maddenin bulunduğu tehlikeli bir bölge olan Meridian’dan geçmelisiniz. İnsanlığı kurtarabilecek misiniz?

Synced, önünüze çıkan tehditleri ortadan kaldırmak için arkadaşlarınızla işbirliği yaparak oynamak için tasarlanmış bir oyundur. Synced ilk bakışta basit bir nişancı oyunu gibi görünebilir ama aynı zamanda çok ilginç bir oynanışa sahiptir. Adından da anlaşılacağı gibi, muhteşem güçlerini emmek için Nano’larla senkronize olabilirsiniz. Düşmanlarınızı daha dengeli bir savaşta yenerek ilerlemek için farklı Nano sınıflarını (Crusher, Seer, Guardian ve Suppressor) birleştirebilirsiniz.

Sonuç olarak Synced, her karakterin savaş alanında benzersiz bir role sahip olduğu oyunlarda arkadaşlarıyla veya diğer oyuncularla oynamaktan hoşlanan herkes için mükemmel, yoğun bir deneyim sunar. Synced oyununda makinelere karşı savaşa katılın.