admin - "12 Ekim 2023" - "Ağlar, İnternet"

Surfshark Full İndir


Surfshark, internette yüksek hızda gezinmenizi ve aynı anda verilerinizi korumanızı sağlayan, Windows işletim sistemi için bir VPN’dir. Bu uygulamayla, özellikle halka açık Wi-Fi ağlarına bağlanırken bilgisayarınıza ekstra bir güvenlik katmanı ekleyeceksiniz.

Günümüzde erişim sağladığınız birçok web sitesi, verilerinizi başka şirketlerle paylaşmaktadır. Surfshark gibi bir VPN programı, sizi bu uygulamalardan, özellikle de verilerinizi kötü amaçlarla kullanmayı amaçlayan uygulamalardan korur.

Ancak Surfshark’ın yapabileceği tek şey bu değil. Bu yazılım aynı zamanda IP adresinizin coğrafi adresini değiştirmenize olanak tanır, böylece içeriklerini bulunduğunuz yere göre sınırlandıran platformlar artık sizi engellemez. Örneğin Netflix ülkeye göre farklı bir katalog sunuyor ama Surfshark sayesinde evinizden çıkmadan istediğiniz bölgenin kataloğuna ulaşabilirsiniz.

Surfshark ayrıca kaydolursanız size çeşitli özel avantajlar da sağlayacaktır. Örneğin, hesabınız ister Windows ister Android olsun birden fazla cihazda kullanılabilir. Surfshark ayrıca İnternet hızınızı artıracak bir reklam engelleyici içerir.

Verilerinizi korumak ve yüksek hızda gezinmenin keyfini çıkarmak istiyorsanız Surfshark programını buradan indirin.