admin - "13 Ağustos 2023" - "Capture, Video"

Streamlabs Desktop Full İndir


Streamlabs OBS, çevrimiçi ortamda her şeyi yayınlamanıza olanak tanıyan bir araçtır: oyunlarınız, üzerinde çalıştığınız bir proje, hatta sadece kendinizin konuştuğu bir akış. Twitch ile kullanım için mükemmel bir şekilde uyarlanmış güçlü bir uygulamaya bakıyorsunuz.

Streamlabs OBS’yi yayınlamaya başlamak için ayarlamak karmaşık değildir, ancak birkaç adım izlemenizi gerektirir: Twitch hesabınız için akış anahtarını alın (yayın yapacağınız yerdeyse), yayın çözünürlüğünü ayarlayın, birkaç ses kontrolü yapın… Kulağa karmaşık gelebilir, ancak iyi bir ilk kurulum daha sonra baş ağrısından kurtaracaktır.

Neyse ki, Streamlabs OBS, çeşitli özelleştirme seçeneklerine ve her zaman size yardımcı olan çok net bir arayüze sahiptir. Burada OBS gibi diğer uygulamaların kilidini açın, yayınlarınızı benzersiz bir tarzda yapmak için 1.000’den fazla farklı temamız var. Ayrıca Twitch ve YouTube sohbeti ile entegrasyon, oyunlar için özelleştirilmiş video kodlama ve daha fazlası gibi öne çıkan diğer özelliklere de sahip.

Streamlabs OBS kullanışlı her türlü kaynak ile çevrimiçi yayın için mükemmel bir uygulama. Oluşturduğunuz içeriği yerel olarak kaydetmenizi sağlayan müthiş bir araç.