admin - "23 Ekim 2023" - "Medya oynatıcıları, Ses"

Strawberry Music Player Full İndir


Strawberry Music Player, PC’nizde depoladığınız tüm müzikleri organize eden Windows için bir ses oynatıcıdır. Bu, birkaç yıl önce çok başarılı olan Clementine adlı popüler bir programın koludur. Artık bu açık kaynak kodlu program ile tüm müzik kitaplığınızı tamamen kolaylıkla dinleyebilirsiniz.

Strawberry Music Player, müziğinizi düzenli tutan basit bir arayüze sahiptir. Ana menüden, birkaç saniye içinde söz konusu şarkıyı veya albümü bulmak için çeşitli arama özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Strawberry Music Player, WAV, FLAC, WavPack, Ogg Vorbis, Speex, MPC, TrueAudio, AIFF, MP4 ve son olarak MP3 dahil olmak üzere en önemli ses formatlarının tümü ile tamamen uyumludur. Söylemek yeterli, herhangi bir sorunla karşılaşmanız pek olası değildir.

Strawberry Music Player ayrıca Last.fm gibi üçüncü taraf hizmetlerden alınan bilgileri kullanarak her parçanın kapak resmini görüntüler. Sesi tercihlerinize göre değiştirmenize izin veren yerleşik bir ekolayzır ile oynatmayı bile seçebilirsiniz.

Strawberry Music Player, hemen hemen her şeyi beğeninize göre özelleştirmenize olanak tanıyan kapsamlı bir Windows müzik çalardır. Çok sayıda ses formatı ile uyumludur ve en sevdiğiniz müziğin keyfini maksimum düzeyde çıkarabilmeniz için yüksek kaliteli oynatma sağlar.