admin - "20 Ekim 2023" - "Yardımcı uygulamalar, Yazı/Belgeler"

SSuite OmegaOffice FHD+ Full İndir


SSuite OmegaOffice HD+, işle ilgili görevler için ihtiyacınız olan her şeyi içeren bir ofis paketidir, ancak küçük bir fark vardır: bu uygulamalardaki arayüzler, HD monitörlerden en iyi şekilde yararlanacak şekilde uyarlanmıştır.

Bu paket, basitçe ana başlatıcıdan açarak kullanabileceğiniz çok sayıda araç derler. SSuite OmegaOffice HD+, klasik bir metin işlemcisi, e-posta yöneticisi, ajanda ve hatta dinlenmeniz gerektiğinde oynayabileceğiniz küçük bir Tetris oyunu dahil olmak üzere işle ilgili görevler için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi içerir. Etkileyici araç yelpazesi sayesinde, buna sahip olduğunuzda başka herhangi bir uygulama yüklemenize gerek kalmayacaktır.

Aynı yerel ağdaki SSuite OmegaOffice HD+ kullanıcıları arasında dosya paylaşmak için kullanabileceğiniz karmaşık hesap tabloları oluşturun, herhangi bir kullanıcıyla video görüşmeleri yapın veya yerleşik dosya yöneticisinden yararlanın. Tüm bunları ve daha fazlasını inanılmaz yüksek çözünürlükte ve tamamen ücretsiz olarak elde edersiniz!

En üst düzey ofis paketi olan SSuite OmegaOffice HD+ ile yerden ve zamandan tasarruf edin.