admin - "13 Eylül 2023" - "İnternet, Web"

SplitCam Full İndir


SplitCam, akış platformlarında canlı içerik yayınlamaya yönelik bir uygulamadır. Uygulama, her akışı benzersiz kılmak için çeşitli özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Birçok öğeyi katmanlar halinde ekleyebilir ve üst üste bindirebilir veya birini her zaman diğerinin önüne geçmeye zorlayabilirsiniz.

Her video yayınında tanıtabileceğiniz dinamik öğeler arasında web kamerası, güvenlik kamerası, web tarayıcı görünümü, ağ kamerası veya ikincil ekran bulunur. Aynı zamanda mikrofon sesi, sistem sesi veya belirli bir uygulamanın sesi gibi çeşitli ses kaynakları da ekleyebilirsiniz.

Afiş yerleştirmek için ideal olan statik öğeler eklemek de mümkündür. Görüntüler, videolar, PDF belgeleri, slayt gösterileri, metinler, zamanlayıcılar, arka planlar veya çalma listeleri arasından seçim yapabilirsiniz.

SplitCam uygulamasında doğrudan akış gerçekleştirebileceğiniz mevcut platformlar arasında Twitch, YouTube, Facebook Live, MyFreeCams, Chaturbate, BongaCams, OnlyFans, CamPlace, Visit-X, Cam4, Streamate, StripChat, CamSoda, ChatHostess ve Cherry TV yer alır.

Yayın yapmak istediğiniz platform müsait değilse, URL’ye ve yayın anahtarına sahip olduğunuz sürece manuel olarak ekleyebilirsiniz. Her durumda, içeriği yayınlamak için kendi hazır ayarınızı oluşturabilirsiniz, yani ses codec bileşenini, video codec bileşenini, çözünürlüğü, saniyedeki kare sayısını, bit hızını ve çok daha fazlasını seçebilirsiniz.

Platformu ekledikten sonra, canlı yayına başla’ya tıklamanız yeterlidir. Ayrıca daha sonra önceden kaydedilmiş olarak izlemek için ekran görüntüleri alabilir veya tüm içeriği kaydedebilirsiniz.

Bu nedenle, canlı yayın yapmak istiyorsanız SplitCam, bunu yapmak için en iyi ücretsiz uygulamalardan biridir.