admin - "4 Ekim 2023" - "Bağlantı, İnternet"

Speedify Full İndir


Speedify, internette sınırsız, engelsiz ve tamamen özgürce gezinmenizi sağlayan bir VPN programıdır. Bu uygulama, istediğiniz gibi internette gezinmeniz için aralarından seçim yapabileceğiniz bir düzineden fazla farklı ülke sağlar. Ayrıca, otomatik ‘yük devretme’ sistemi sayesinde, bağlantı kötü gitmeye başlarsa ve uygun başka bir alternatif varsa, bağlantınızı otomatik olarak değiştirir, böylece hiçbir şey olmamış gibi gezinmeye devam edebilirsiniz.

Speedify’ın sunduğu bir başka ilginç özellik de ‘yayın modu’ olarak adlandırılmaktadır. Bu mod, ister Netflix veya Amazon Prime gibi bir platform, ister Viber, Signal, Zoom veya başka bir hizmet gibi bir VoIP aracılığıyla video ve ses akışına öncelik vererek bağlantınıza yardımcı olacaktır. Bu mod sayesinde konuşmalarınız ve filmleriniz her zaman sorunsuz çalışacaktır.

Tüm bu özelliklere ek olarak Speedify, iyi bir VPN aracından beklediğiniz her şeyi ve çok daha fazlasını sunar. Seçenekler menüsünde, özellikle daha spesifik sorunları veya gereksinimleri olan kullanıcılar için düzinelerce gelişmiş yapılandırma seçeneği bulursunuz.

Speedify, yalnızca özelliklerle yüklü olarak gelen değil, aynı zamanda basit ve sezgisel bir arayüz sunan mükemmel bir VPN aracıdır. Her zamanki gibi, bu uygulamanın ücretsiz sürümü sınırlı sayıda özellik sunar. Bu durumda, yalnızca bir cihaz kullanarak bağlanabilirsiniz ve ayda 2 GB internette gezinme sınırınız olur.