Bu yazı, admin tarafından "29 Kasım 2023" tarihinde yazıldı ve "Editörler, Ses" kategorisinde paylaşılmıştır.

Soundop Full İndir


Soundop, ihtiyacınız olan her şeyi yapabileceğiniz iyi tasarlanmış bir arayüzle Windows için geliştirilmiş bir müzik düzenleme, kaydetme ve karıştırma aracıdır! Bu, çeşitli vazgeçilmez işlevleri tek bir uygulamada birleştiren mükemmel bir kompozisyon paketidir.

Bu uygulama ile dalga formlarını kaydetme ve düzenlemeden kendi sentezleyici ve sıralayıcınızla çok kanallı düzenlemeye kadar ses düzenlemenin çeşitli yönleri üzerinde çalışabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda kayıt sisteminizin ses kalitesini korurken, VST ve VST3 enstrümanları ve efektleri gibi çok sayıda düzenleme temeliyle uyumludur. Benzer şekilde, bu uygulama diğerlerinin yanı sıra PCM’de normal MP3, WAV, WAV64, OGG, FLAC ve RAW kayıt ve sıkıştırma standartlarını destekler. CD parçalarını bile içe aktarabilirsiniz.

Arayüzüne gelince, çalışma alanı pencerelerinizi özelleştirebilirsiniz; bu, amplifikasyon, normalleştirme ve gürültü azaltmadan, yankı, koro, gecikme, eko ve profesyonel ön ayarlar olmak üzere çeşitli yüksek kaliteli efektler gibi daha gelişmiş araçlara kadar birçok aracı kullanabileceğiniz anlamına gelir.