admin - "14 Eylül 2023" - "Aksiyon, Oyunlar"

Sonic Smackdown Full İndir


Sonic Smackdown, Ultimate Marvel vs Capcom 3’den esinlenen bir 2D dövüş oyunudur, sadece Sonic the Hedgehog destanından karakterler içerir. Artık Sonic, Knuckles ve çetenin geri kalanıyla çılgın yüksek hızlarda muhteşem kombinasyonlar yapabilirsiniz.

Sonic Smackdown’u rahatça oynamanın en iyi yolu, Xbox One, Xbox 360 veya Playstation 4’teki gibi bir gamepad ile oynamaktır. Ayrıca, ayarlarda bu seçeneği belirleyerek klavye ve fare kullanarak da oynayabilirsiniz. Bu menüden, oyunun grafiklerini, bilgisayarınız için en uygun olana ayarlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Sonic Smackdown’da üç ana oyun modu vardır: arcade, versus ve entertainment. Bunlardan ilki, bir karakter seçip son düşmana ulaşıncaya kadar diğer karakterleri yok ettiğiniz klasik moddur. İkincisinde, aynı bilgisayarda başka bir oyuncuya karşı savaşıyorsunuz. Ve üçüncü olarak, eğlence için oynayabilirsiniz.

Sonic Smackdown’daki karakter kadrosu tüm favorilerinizi içerir: Sonic, Knuckles, Tails, Amy, Mecha-Sonic, Silver ve Rogue, diğerleri. Ayrıca her biri için 10 farklı renk şeması arasından seçim yapabilirsiniz.

Sonic Smackdown, Sonic gibi karakterlere sahip bir oyun için ideal olan heyecan verici bir savaş sunan 2D’de mükemmel bir dövüş oyunudur. Oyun ücretsizdir, ancak yine de geliştiricinin web sitesinde destekleyebilirsiniz.