admin - "29 Eylül 2023" - "Genel, Yardımcı uygulamalar"

Slack Full İndir


Ekibinizle iletişim kurmanın ve her şeyi hızlı ve doğrudan bir şekilde kontrol altında tutmanın bir yolunu arıyorsanız, Slack mükemmel bir araçtır. Bu kullanışlı uygulama ile çalışma odaları oluşturabilir, çalışanları yönetebilir ve kolaylıkla projeler düzenleyebilirsiniz.

Kendinize bir alan oluşturduktan sonra, onu projenizdeki diğer meslektaşlarınızla bağlantı kurmak için kullanabilirsiniz. Ekip üyelerini temalı sohbet odalarına davet edin ve ardından metinleri, bağlantıları, emojileri ve belgeleri birbirleriyle paylaşın. Metninizi belirli yazı tipleri ve stillerle özelleştirebilir, sesli not alışverişi yapabilir ve gerekirse Google Drive, Dropbox ve Office 365 gibi diğer çevrimiçi platformlara bağlanabilirsiniz.

Kişiler menüsünden belirli kişilerle bir konuşma başlatabilir veya herhangi birinin herhangi bir zamanda erişebileceği açık kanallar oluşturmayı seçebilirsiniz. Önemli mesajları sabitleyen hatırlatma sistemleri ve kaybolan ayrıntıları hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olan dahili arama motoru gibi Slack’in tüm kullanışlı özelliklerinden yararlanın.

Slack ile iletişimi merkezileştirebilir, projeniz için önemli belgelere kolayca erişebilir, Skype gibi araçları entegre edebilir ve grup çalışmasını daha verimli bir şekilde planlayabilirsiniz. Herhangi bir sorunu kolaylıkla çözün ve en önemli olan her şeyi elinizin altında tutun.