admin - "1 Kasım 2023" - "Görüntüleme, Sistem Bilgisi, Yardımcı uygulamalar"

SiSoftware Sandra Lite Full İndir


SiSoftware Sandra Lite, Windows PC için bir teşhis ve analiz programıdır. Bununla PC’nin performansı, işlemcisi, grafik kartı, depolama alanı, İnternet bağlantısı vb. hakkında bilgi edinebilirsiniz. Her bir bileşenin tam modeli ve teknik özellikleri gibi donanımınızın özelliklerini de öğrenebilirsiniz.

Araçlar altında, bilgisayarınızın daha iyi performans göstermesi için hangi değişikliklerin uygulanacağına dair ipuçları sağlayan Analiz ve Tavsiye gibi seçenekleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, tüm kıyaslamaları ve performans testlerini aynı anda çalıştırarak sistem kararlılığını test eden Burn-in ve Test de mevcuttur. Bilgisayar kapanırsa veya yeniden başlarsa, bunun nedeni stabilite eksikliği olabilir ve sıcaklığı ve güç kaynağı gibi bileşenleri gözden geçirmeniz gerekir.

Benchmarks altında ağ, grafik kartı, depolama, işlemci veya bellek için performans testleri çalıştırabilirsiniz. Bu testlerin çoğunu çalıştırırken bilgisayarın donma olasılığı vardır, ancak bu tamamen normaldir.

Donanım altında, ağ, grafik, depolama, BIOS, bağlantı noktaları, sensörler, çevre birimleri vb. gibi bilgisayarınızın bileşenlerinin ayrıntılarını kontrol edebilirsiniz.

Yazılım altında, işletim sistemi, açık işlemler, bellek kullanımı, bilgisayar başlatıldığında çalışacak programlar vb. ile ilgili tüm bilgileri bulacaksınız.

Bilgisayarınızın her detayını bilmek istiyorsanız, SiSoftware Sandra Liteindirmekten çekinmeyin.