admin - "9 Eylül 2023" - "İletişim, İnternet, Sohbet/IRC"

Signal Full İndir


Signal for Windows piyasadaki en iyi gizlilik seçeneklerini sunan anlık ileti aracı Signal’in masaüstü istemcisidir. Bu tür diğer programlar gibi, görüntülü veya sesli arama yapmanıza ve sesli mesajlar, fotoğraflar ve diğer dosyalar göndermenize de izin verecektir. Temel olarak, size Whatsapp veya Telegram ile aynı, ancak ek bir koruma katmanı ile sunacak.

Signal öğesinin temel öğelerinden biri gizliliktir. Kendi açık kaynaklı şifreleme protokolü sayesinde, Signal (bu sürümde, Android, iOS veya Mac’te olsun) kullandığınız tüm konuşmalar tamamen güvenli olacaktır. Her mesaj, arama, fotoğraf, emoji veya çıkartma mükemmel bir şekilde korunacaktır.

Güvenlik önemli olsa da, geri kalan özellikler de önemlidir. Signal’in bu bölümde Whatsapp veya Telegram’a imrenecek bir şeyi yok. Hizmetinizde, her türlü kişiselleştirme aracına sahip olacaksınız: Çeşitli temalar arasında seçim yapma olasılığından, belirli bir süre geçtikten sonra mesajların kaybolması seçeneği de dahil olmak üzere bildirimlerin uyarlanmasına kadar. Örneğin, belirli bir kişiyle olan mesajlarınızın yarım saat sonra otomatik olarak silinmesini seçebilirsiniz.

Signal for Windows mükemmel bir masaüstü ileti aracıdır. Ancak, kullanmak için öncelikle uygulamayı mobil cihazınıza yüklemeniz ve hesabınızı senkronize etmeniz gerekir. Yalnızca birkaç saniye sürecek olan bu adımı tamamladıktan sonra, istemciyi normal şekilde kullanmaya başlayacaksınız.