admin - "20 Ekim 2023" - "Oyunlar, Platform"

SDLPoP Full İndir


SDLPoP, tüm zamanların en etkili aksiyon ve platform oyunlarından biri olan Jordan Mechner, Prince of Persia’nın efsanevi oyununun ücretsiz ve açık kaynaklı bir versiyonudur. Bu versiyonda, sarışın karakterinizin kılıcını aldığı ilk seviyeden aynı kötü Jaffar ile savaştığı son seviyeye kadar oynayabilirsiniz.

SDLPoP’daki oyun, orijinal oyunla tamamen aynıdır. İmleç ile karakterinizi ekranın bir tarafından diğer tarafına hareket ettirebilir ve ayrıca zıplayabilirsiniz, ‘shift’ tuşu ile yavaş yürüyebilir ve kılıcınızı çektiğinizde hamle yapabilirsiniz.

Merak ediyorsanız, SDLPoP, Prince of Persia’nın bağlantısız DOS sürümüne dayanmaktadır. Bunun nedeni, Prince of Persia’yı Snes veya Mac’te oynadıysanız, grafiklerin o kadar da harika olmadığını hatırlayabilirsiniz. Her platformda grafikler biraz farklı görünür.

SDLPoP, tüm zamanların en iyi video oyunlarından birinin keyfini uygun bir şekilde çıkarmanın harika bir yoludur. Tek yapmanız gereken sıkıştırmayı açmak, çift tıklamak ve oynamaya başlamaktır.