admin - "27 Ekim 2023" - "Oyunlar, Yardımcı uygulamalar"

Script Hook V Full İndir


Script Hook V, GTA V’de komut dosyalarının ve her türlü modifikasyonun kullanılmasına izin veren kitaplıktır. Kurmak için ScriptHookV.dll dosyasını GTA5.exe dosyasının bulunduğu ana oyun klasörüne kopyalayın. Bundan sonra, eklentileri yüklemek için bir ASI Loader’a ihtiyacınız olacak. Bu paket zaten bir tane (dinput8.dll) içeriyor.

Çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için .asi formatında yerel bir eğitmen dahildir. Çalışıp çalışmadığını test etmek için oyunu açın ve F4 tuşuna basın. Menü belirirse, her şey doğru şekilde etkinleştirilmiştir. Menü, klavyenin sayısal tuş takımı (NUMPAD) ile kontrol edilir. 2, 4, 6 ve 8 klavye tuşları menüler arasında gezinmek için kullanılabilirken, 5 tuşu kullanmak istediğiniz eğiticiyi seçmek için kullanılır. 9 ve 3 ile aracınızdaki boost’u kullanabilir, “+” butonu ile füzeleri kullanabilirsiniz. Menüden geri dönmek için tekrar 0, Geri veya F4’e basın.

Script Hook V, çevrimiçi moda bağlandığınızı algıladığı anda tüm özel komut dosyaları devre dışı bırakıldığından GTA Online ile çalışmaz. Dolayısıyla normal GTA V kurulumunuzda bu modu kullanırsanız banlanmayacaksınız.