admin - "26 Ağustos 2023" - "Bloke etme, Güvenlik, Yardımcı uygulamalar"

Sandboxie Full İndir


Sandboxie, Internet’ten gelen kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınızda herhangi bir değişiklik yapmasını engellemek için, bilgisayarınızı Internet tehditlerinden korumanıza, sabit sürücüde sanal bir alan oluşturmanıza, işletim sistemi geri kalanından ayırmanıza olanak sağlayan kullanışlı bir yazılımdır.

Sandbox, klasörlerdeki ve sistem kayıt defterindeki değişiklikleri algılayabilir ve sanal olarak hiçbir yazılım sanal alandan çıkamaz. Geçici dosyaları ve tarayıcı geçmişini ayrı ayrı depolar. Oturum sona erdiğinde, web’de gezinmenin neden olduğu değişikliklerle ne yapılacağına karar verebilirsiniz. Bu araçla kullandığınız tüm yazılımlar eşit derecede faydalı kalır ve normal şekilde çalışmaya devam eder.

İnternetten çok fazla dikkat çekmeden her türlü şeyi indiren ve yükleyen kullanıcılardan biriyseniz, araç çubuklarınızı doldurmak, ana sayfanızı rastgele değiştirmek ve tarayıcınızı ele geçirmek istiyorsanız, Sandboxie’yi yüklemek iyi bir fikir olabilir. Bu bir virüsten koruma yazılımı veya güvenlik duvarı değildir, ancak çok fazla kaynak alan diğer sanal alan sistemlerinin aksine, Sandboxie tarayıcınızı ve diğer masaüstü uygulamalarını kullanmaya devam etmenizi sağlar.