admin - "26 Eylül 2023" - "Optimizasyon, Sistem, Yardımcı uygulamalar"

Samsung SSD Magician Full İndir


Samsung Magician, size yarıiletken sürücünüzün durumu hakkında her türlü ayrıntıyı verecek bir programdır. Bu yazılım sayesinde sabit sürücünüzün sağlığını teşhis edebilirsiniz: Kullanım süresini, sıcaklığını ve TBW (yazılan toplam bayt) bilgilerini kontrol edin. Bu program Samsung SSD’lerde uzmanlaşmıştır, ancak bazı özellikleri sahip olduğunuz diğer sabit sürücülerle de kullanabilirsiniz.

Bu program yalnızca sabit sürücünüz hakkındaki mevcut verileri göstermekle kalmaz, aynı zamanda sürücünün sağlığını kontrol etmek için birkaç performans testi de çalıştırabilirsiniz. Bu testlerle, bu verileri geçmiş sonuçlarla karşılaştırmak için mevcut okuma ve yazma hızını anlayabileceksiniz. Bu, SSD ile sorun yaşıyorsanız olası anormallikleri keşfetmenize yardımcı olur.

Samsung Magician tarafından sunulan tanılama aracı, bu sorunları belirlemenize ve sabit sürücünüzün kullanım ömrünü iyileştirmek için olası çözümler sunmanıza olanak tanır. Bu program aynı zamanda gelecekteki sorunları gösterebilen bir araç olan SSD’nizin ve S.M.A.R.T.’ın orijinalliğini kontrol etmek için bir sistem de dahil olmak üzere eşit derecede kullanışlı başka özellikler de sunar.

Samsung Magician, sabit disklerinizin durumunu kontrol etmek ve performanslarını artırmak için harika bir programdır. Uygulama, ürün yazılımını güncel değilse güncellemenize yardımcı olur ve hatta sürücüdeki bilgilere bir güvenlik katmanı eklemek için sabit sürücüyü şifrelemenize izin verir.