admin - "21 Ağustos 2023" - "İletişim, İnternet, Veri"

Samsung Flow Full İndir


Samsung Flow, Android cihazlarınızı Windows’a bağlamak için resmi Samsung uygulamasıdır. Her iki cihazı eşleştirmek için cihazınızda Samsung Flow uygulamasının kurulu olması gerekir. Kurduktan sonra, cihazları kablosuz olarak mı yoksa kabloyla mı bağlamak istediğinizi seçebilirsiniz.

Kablo ile bağlanmak için akıllı telefonu Samsung tarafından sağlanan resmi USB kablosuyla PC’ye bağlamanız yeterlidir. Öte yandan, kablosuz olarak yapmak istiyorsanız, Bluetooth ve Wi-Fi’yi etkinleştirmeniz ve ayrıca bilgisayarın Ethernet kablosu veya Wi-Fi ile Android cihazlarla aynı yerel ağa bağlı olması gerekir.

Bilgisayarla bağlantı kurduktan sonra, bu uygulama tarafından sunulan tüm özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Örneğin, Samsung Flow, Windows’ta cihazınızdan bildirim almanıza ve mesajlara doğrudan yanıt vermenize olanak tanır. Ayrıca, cihazınızı Windows için bir Wi-Fi erişim noktasına dönüştürebilir ve yedeklemek için cihazlar arasında dosya aktarabilirsiniz.

Samsung Flow tarafından sunulan bir başka ilginç özellik de, cihazınızın ekranını daha büyük bir ekranda görmek için bilgisayarla paylaşabilme yeteneğidir. Son olarak Samsung Flow, Windows’ta kullanıcı hesabınızın kilidini açmak için cihazınızda biyometrik doğrulama yöntemlerini kullanmanıza da olanak tanır. Örneğin, PC’nizin kilidini açmak için akıllı telefonunuzun parmak izi okuyucusunu kullanabilirsiniz.

Bu nedenle, bir Samsung cihazınız varsa ve sık sık Windows üzerinde çalışıyorsanız, Samsung Flow uygulamasını indirmek günlük hayatınızı basitleştirmenin harika bir yoludur.