admin - "11 Ağustos 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

Ryujinx Full İndir


Ryujinx, sezgisel ve iyi tasarlanmış bir arayüzde emülasyon söz konusu olduğunda sağlam performans ve hassasiyet sunan, Windows için açık kaynaklı bir Nintendo Switch emülatörüdür. Emülatör, diğer işletim sistemleriyle de uyumlu olduğu için C # ile programlanmıştır.

Ryujinx’i çalıştırmak için önerilen gereksinimler beklendiği gibi oldukça yüksektir. Çoğu oyunun sorunsuz çalışması için bir Intel Core i5-8600K işlemciye ve bir NVIDIA GeForce GTX 1060 grafik kartına ihtiyacınız olacak. Elbette, performans daha çok taklit etmek istediğiniz oyuna bağlıdır, çünkü bazı oyunlar diğerlerinden çok daha iyi çalışır.

Bir Nintendo Switch oyunu oynamadan önce, ilgili bilgiler için emülatörün resmi web sitesine bakmanız önemlidir. Ryujinx’te oyun kurmak inanılmaz derecede zor değil, ancak biraz zaman alacak. Neyse ki, basit ve zarif arayüzü sayesinde çok da zor değil.

Ryujinx, kesinlikle inanılmaz bir uyumluluk listesine sahip güçlü ve kullanımı kolay bir Nintendo Switch emülatörüdür. Bir başka popüler Switch emülatörü olan Yuzu ile kendine özgüdür. Şüphesiz bu, PC’nizde tonlarca popüler Nintendo Switch oyununu oynamanın harika bir yoludur.