admin - "19 Eylül 2023" - "Casussavar yazılım, Yardımcı uygulamalar"

RogueKiller Anti-malware Full İndir


RogueKiller Anti-Malware, kötü dosyalar için bilgisayarınızı tarayabileceğiniz bir windows programıdır. Bu programın ücretsiz araçlarıyla bilgisayarınızı korumaya başlamak için dosyayı indirip çalıştırın.

RogueKiller Anti-Malware basit bir arayüze sahiptir ve tüm özelliklerine kenar çubuğundan erişilebilir. Kenar çubuğunun üst kısmına yakın bir yerde, bilgisayarınızı tarayan ve şüpheli dosyaların bir listesini oluşturan tarama özelliği bulunur.

Sadece bu değil, aynı zamanda uygulamanın kontrol panelinden bilgisayarınızın en son ne zaman tarandığını ve potansiyel olarak tehlikeli dosyaların bulunduğunu da kontrol edebilirsiniz. Olası kötü amaçlı yazılımlar veya virüslerle başa çıkmak için bilgisayarınızı düzenli aralıklarla taramanız yeterlidir; saklamaya veya silmeye karar verebileceğiniz şüpheli dosyaları tespit eder.

RogueKiller Anti-Malware, bilgisayarınızdaki olası kötü amaçlı dosyaları tespit etmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere ve bazı harika dosya yönetim araçlarına sahip bir programdır.