admin - "30 Ağustos 2023" - "Oyunlar, Yardımcı uygulamalar"

Rockstar Games Launcher Full İndir


Rockstar Games Launcher, Windows için Rockstar Games’in resmi istemcisidir. Bu uygulama ile katalogdaki tüm oyunları kolayca indirebilir ve oynayabilirsiniz. Bu katalog, diğerleri arasında Grand Theft Auto efsanesi, Max Payne 3 veya Bully gibi inanılmaz oyunları içerir.

Rockstar Games Launcher’ı kullanmak için Rockstar Social Club’da kayıtlı bir kullanıcı hesabınızın olması gerekir. Kullanıcı adınızı girdikten sonra, temelde Rockstar oyunlarını satın almak ve başlatmak anlamına gelen tüm özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz. En iyi yanı, herhangi bir oyunu istediğiniz kadar bilgisayara istediğiniz kadar indirebilmenizdir.

Rockstar Games Launcher’ın temel tuzaklarından biri, Windows’ta sahip olduğu muazzam miktardaki rakiptir. Steam, GOG Galaxy, Uplay veya Epic Game Store gibi platformlar çok daha iyi oluşturulmuştur ve daha büyük kataloglar ve daha fazla özellik içerir. Tüm bunlara rağmen, Rockstar’ın kesinlikle son bir kozu var. Red Dead Redemption’dan bahsediyoruz. Bu başlığın yalnızca kendi müşterileri için PC’de piyasaya sürüleceği gerçeği, her şeye değer.

Rockstar Games Launcher, bir avuç iyi Rockstar oyununu oynamak için kullanabileceğiniz basit ve etkili bir resmi istemcidir. Ayrıca, bazen oyunları dağıtırlar ve en ilginç oyunlarının bazılarında iyi teklifler verirler.