admin - "31 Ağustos 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

Redream Full İndir


Redream, Windows için bulabileceğiniz en kusursuz deneyimlerden birini sunan son SEGA konsolu olan efsanevi Dreamcast’in emülatörüdür. Bu emülatörle Jet Set Radio, Crazy Taxi, Space Channel 5, Shenmue, Power Stone ve Soul Calibur gibi tüm zamanların en efsanevi oyunlarından bazılarını oynayabilirsiniz.

Redream’in güçlü yönlerinden biri, kullanımının çok basit olması. BIOS indirmeniz veya karmaşık kurulumlardan geçmeniz gerekmez. Tek yapmanız gereken oyun ROM’larının çalıştırılabilir dosya ile aynı klasörde saklanmasıdır ve emülatör hepsini otomatik olarak tanıyacaktır. Emülatör, bilgisayarınıza bağladığınız herhangi bir denetleyiciyi otomatik olarak tanıyacak ve eşleyecektir.

Seçenekler menüsü kolay ve erişilebilirdir. Sistem sekmesinden, taklit etmek istediğiniz bölgeyi, dili ve kablonun türünü seçebilirsiniz. Video sekmesinden ise çözünürlüğü, en boy oranını ve grafiklerle ilgili daha fazla seçeneği seçebilirsiniz. Hepsi çok basit ve sezgiseldir. Kontrol sekmesinden, kontrol cihazlarınızın kontrollerini ve tuşlarını manuel olarak özelleştirebilirsiniz, ancak varsayılan düzenler oldukça iyidir.

Redream, bu konsoldaki en iyi oyunların tümünü taklit ettiği için rüya gibi çalışan muhteşem bir Dreamcast emülatörüdür. Emülatörün resmi web sitesinde, oyunların grafiklerini daha da iyileştiren gelişmiş seçeneklere erişmek için beş dolarlık bir bağış yapabilirsiniz.