admin - "28 Eylül 2023" - "Düzenleyiciler, Kişisel"

Rambox Full İndir


Rambox, PC’nizde kullandığınız tüm araçları rahat ve basit bir şekilde düzenlemenizi sağlayan bir Windows programıdır. Zamandan tasarruf ederken üretkenliğinizi artırmak için her bir uygulama setini iyi yapılandırılmış alanlara ayırır.

Rambox uygulamasının en ilginç yönlerinden biri, arayüzünün basitliğidir. Programın üst kısmında en çok kullandığınız programları yerleştirebileceğiniz bir araç çubuğu göreceksiniz. Aynı zamanda, pratik bir mozaik görünümde düzenlenecek olan yeni uygulamaları istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz.

Düzenli olarak kullandığınız araçları gruplara ayırarak düzenli bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Her bir yardımcı programa hızlı bir şekilde erişmek veya arayüzün başka bir bölümündeki bildirimleri okumak için farklı simgelere tıklayın. Aslında, kullanmak istediğiniz programları bulamıyorsanız, bunları manuel olarak ve özelleştirilmiş bir şekilde de ekleyebilirsiniz.

Rambox, bilgisayarınızda sezgisel bir çalışma alanı oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Uygulamaları üzerinde harcadığınız zamana göre düzenleyerek her gün zamandan tasarruf edebilirsiniz.