admin - "9 Ağustos 2023" - "Genel, Yardımcı uygulamalar"

QuickTextPaste


QuickTextPaste, tek tek kopyalayıp yapıştırmanıza gerek kalmadan çok sayıda metni kopyalayıp yapıştırabileceğiniz oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Eğer aceleniz varsa ve bir metnin sadece bir kısmından başka bir şey kopyalayamıyorsanız, bu uygulama kısayollar oluşturarak zamandan kazanmanıza yardımcı olur.

Bu uygulamanın kullanımı kolaydır ve basit bir arayüze sahiptir, bu sayede çok fazla problemle karşılaşmazsınız. Ana menüde içinde notlar bulunan bir dizi klasör görürsünüz. Bütün bu notlar dilediğiniz zaman kopyalanıp yapıştırılabilir. Daha da ötesi, dilediğiniz kadar seçenek oluşturabilirsiniz, bu sayede ihtiyacınız olan metin her zaman elinizin altında olur.

QuickTextPaste’yi müthiş kılan özelliklerden biri her bir nota kısayol atayabilmenizdir. Bu yolla, eğer kısayolu ezberlerseniz, istenilen metni yapıştırabilir ve zamandan kazanabilirsiniz. Sadece nota tıklayın ve kısayol olarak kullanmak istediğiniz tuşları seçin.

Her şey hazır olduğunda tek yapmanız gereken kısayolu yazmaktır ve metin otomatik olarak görünür. QuickTextPaste, eğer sık sık kopyala yapıştır yapmanız gerekiyorsa ve bir kerede bir metnin bir bölümünden daha fazlasına ihtiyacınız varsa size zaman kazandırmanın mükemmel bir yoludur.