admin - "20 Eylül 2023" - "Antivirus, Yardımcı uygulamalar"

Quick Heal Total Security Full İndir


Quick Heal Security, bilgisayarınızı herhangi bir dış tehdide karşı koruyabileceğiniz kullanışlı bir araçtır. Pek çok özelliğinin yanı sıra, bilgisayarınızı riske atabilecek bulaşmalardan veya üçüncü şahıslar tarafından veri hırsızlığından korunmak için bu virüsten koruma yazılımını kullanabilirsiniz.

Quick Heal Security’yi olası tehditleri aramak ve kaldırmak, cihazın performansını hızlandırmak, uygulamaları engellemek, hırsızlığa karşı önlemler ayarlamak, WiFi’nizi güvence altına almak, arama engelleyici ayarlamak veya kapsamlı bir gizlilik danışmanından yararlanmak için de kullanabilirsiniz. Bunlardan herhangi birini etkinleştirmek için tek yapmanız gereken seçilene tıklamak, ancak bazılarının premium aboneliğe ait olduğunu ve bunları ücretsiz sürümde kullanamayacağınızı unutmayın.

Tam sistem tarama özelliği, cihazınız için tehlikeli olduğundan şüphelenilen programları, belgeleri veya dosyaları tarar. İşlem bittiğinde, artık depolamak istemediğiniz her şeyi silebilir, güvenlik ve alan kazanabilirsiniz. Ayrıca, yalnızca yer kaplayan ve cihazı yavaşlatan her şeyden kurtularak bilgisayarınızın performans hızını artırabilirsiniz.

Quick Heal Security, uygulamalarınızı, WiFi ağınızı ve verilerinizi kontrol etmenizi sağlayacak bir dizi özellik sunar. Hırsızlık önleme özelliğini etkinleştirin, İnternet bağlantınızı üçüncü şahıslar için tarayın, uygulamalarınıza erişimi engelleyin veya hiç kimsenin cihazınıza girememesi için yerleşik güvenlik sistemini açın. Bu antivirüs programını indirin ve günde sadece birkaç saniye içinde güvenliğin keyfini çıkarın.