admin - "27 Ekim 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

PURPLE Full İndir


PURPLE, Windows’ta Lineage 2M oynamak için geliştirilmiş resmi bir NCSoft emülatörüdür. Sadece bu değil, Lineage efsanesinin ikinci bölümü gelecek ilk oyun olsa da Koreli NCSoft şirketi (Aion, Blaade & Soul) tarafından geliştirilen oyunların geri kalanı daha sonra satışa sunulacaktır.

Başka türlü olamayacağı için, PURPLE çok çeşitli ayarlar sunar, böylece oyun deneyiminizi bilgisayarınızın gereksinimlerine uyarlayabilirsiniz. Dolayısıyla, güçlü bir bilgisayarınız varsa, mobil cihazlarda gördüğünüzden çok daha yüksek grafik kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

PURPLE’ın bir başka ilginç yararı, oyunlarınızı kolayca yayınlamanıza ve klanınızın diğer üyeleri ve diğer Lineage 2M oyuncuları ile rahatça iletişim kurmanıza izin vermesidir. Aslında, program NCSoft oyuncuları için hem bir emülatör hem de sosyal ağdır.

PURPLE, bir bilgisayarda çok daha rahat oynanabileceğini düşünen ve Lineage 2M’den en iyi şekilde yararlanmak isteyenler için vazgeçilmez bir programdır. Daha da iyisi, oyunlarınızı mümkün olan en basit şekilde yayınlayabilmenizdir.