admin - "20 Ekim 2023" - "Aksiyon, Oyunlar"

Punishing: Gray Raven Full İndir


Punishing: Gray Raven, güçlü bir biyomekanik virüsün günlük hayatın olağan akışını tehdit ettiği teknolojik bir evrene seyahat ettiğiniz bir ARPG’dir. İnsanlık, bu gezegenin her köşesini kontrol altına almak için hiçbir şey durmayacak olan karanlık güçlerin saldırıları nedeniyle tehlikede. Böyle bir ilerlemeyi önlemek için her oyunda Gri Kuzgun biriminin sorumluluğunu üstleneceksiniz.

Punishing: Gray Raven’de muhteşem ortamların ve karakterlerin çekici 3D görsellerini bulacaksınız. Bu oyunun Android sürümünde olduğu gibi, PC’nizde de muhteşem saldırı kombinasyonları ve yüzlerce düşmanı yenmek için beceriler gerçekleştirebilirsiniz. Yani, azar azar, kötü robotların bir virüsü daha ölümcül hale gelmeden yaymasını engellemek için savaşacaksınız.

Windows için Punishing: Gray Raven uygulamasındaki kontroller tamamen bu kuruluma uyarlanmıştır, böylece herhangi bir işlemi klavyeniz ve farenizle tamamlayabilirsiniz. Ok tuşlarıyla, her karakteri ayarın herhangi bir alanında hareket ettirebilirsiniz. Bu arada, saldırılara tıklayarak, savaş devam ederken savaşçılarınızın enerjisini artırmak için etkileyici kombolar gerçekleştirebilirsiniz.

Ancak Punishing: Gray Raven, yalnızca rakiplerinize karşı saldırıp kendinizi savunmakla ilgili değildir. Oyun ayrıca, her karakterin niyetini öğrenebileceğiniz, hepsini özelleştirebileceğiniz ve oynadıkça kilidini açtığınız kıyafetler ve becerilerle donatabileceğiniz çok ilginç bir hikaye içeriyor.

Korkunç bir biyomekanik virüsü şehrin her yerine yaymaya kararlı korkunç robotlar ile ekibiniz arasındaki yoğun savaşların tadını çıkarmak için Windows için Punishing: Gray Raven uygulamasını indirin. Olağanüstü görseller, büyüleyici oynanış ve eğlenceli görevlerle bu aksiyon dolu rol yapma oyunundan keyif almamak için hiçbir mazeretiniz yok.