admin - "19 Ağustos 2023" - "Aksiyon, Oyunlar"

PUBG Mobile AOW4.4 (GameLoop) Full İndir


Tencent Studio’nun bu GameLoop uygulaması, PC’nizde Android video oyunları oynamanıza izin verir. Bu yükleyici, PUBG Mobile (AOW4.4)’ın yanı sıra kendi emülatörünü de indirerek Windows’ta oynayabilmeniz için kontrollerini bir klavye ve fareye uyarlar. Hepsinden iyisi, oynamak için ihtiyacınız olan her şeyi otomatik olarak yüklediği için bu aracı kullanmak herhangi bir özel bilgi veya deneyim gerektirmez.

PUBG Mobile AOW4.4 (GameLoop)’ın önermesi basittir: 100 gerçek oyuncunun (ve bazen biraz yapay zekanın) silahlarla dolu bir adada, sadece bir tanesi kalana kadar karşı karşıya geldiği bir battle royale’ye katılırsınız. Etrafta dolaşın ve sınırlar içinde kalırken kendinizi en iyi silahlarla donatın, oyun ne kadar uzun sürerse senaryo o kadar küçülür.

Başlangıçta PUBG Mobile AOW4.4 (GameLoop) yalnızca bir battle royale moduna sahipti, ancak ardışık güncellemelerle yeni senaryolar ve modlar eklendi. Aslında oyundaki en popüler modlardan biri, dört kişilik iki takımın çok küçük bir senaryoda savaştığı ve 40 puana ilk ulaşan takımın kazandığı takım ölüm müsabakasıdır.

Ayarlarda, bu özellikleri bilgisayarınıza en uygun şekilde ayarlayarak grafik ayrıntı düzeyini değiştirebilirsiniz. Oyun varsayılan olarak sizin için en iyi ayarları algılar, ancak bunları istediğiniz zaman manuel olarak değiştirebilirsiniz. Ayrıca, yürüyerek veya araç kullanarak seyahatlerinizde bile kontrolleri özelleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile AOW4.4 (GameLoop), PC’nizde PUBG Mobile oynamanın harika bir yoludur. En yüksek kalitesine ayarlanmış grafikler, bir PC’de geleneksel konsollarda olduğu kadar iyidir.