admin - "17 Kasım 2023" - "Oyunlar, Yardımcı uygulamalar"

PS Remote Play Full İndir


PS Remote Play, PC’nizin rahatlığından PlayStation 4 veya PlayStation 5 konsolunuzu kontrol etmenizi mümkün kılan bir programdır. Özellikle PS5 söz konusu olduğunda, bu yazılımdan tam olarak yararlanabilmeniz için önce konsolun yapılandırma menüsünden uzaktan oynatma seçeneğini etkinleştirmeniz gerekeceğini unutmamak önemlidir. Bu adımı tamamladıktan sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

PS Remote Play, çok çeşitli özellikler ve araçlar sunar. En ilgi çekici özelliklerden biri de hiç şüphesiz PlayStation 4 veya 5 kontrol cihazını PC’nize bağlama imkanıdır. Bunu yapmak için, onu bir USB kablosuyla bağlamanız yeterlidir ve ardından herhangi bir video oyunu oynamak için kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer ilgi çekici özellikler arasında, siz eve gitmeden önce herhangi bir güncellemeyi indirmeye başlamak için konsolu uzaktan açabilme özelliği yer alır. Bu, genellikle zaman alan bir süreç olduğundan işletim sistemini uzaktan güncellemek için özellikle kullanışlıdır. Ayrıca program, PlayStation’ınızdan HD videoları oynatmayı da kolaylaştırır.

PS Remote Play, PlayStation 4 veya 5 konsoluna sahip herkesin sahip olması gereken bir programdır. Bu yazılım sayesinde konsolunuzdan daha fazlasını alabilir ve hatta PC’nizde oynayabilirsiniz. Bu program, resmi PlayStation uygulaması için ideal bir arkadaştır.