admin - "29 Eylül 2023" - "Ağlar, İnternet"

Proton VPN Full İndir


Proton VPN, yüksek şifrelemesiyle tanınan güvenli ve anonim posta hizmeti ProtonMail yaratıcıları tarafından geliştirilen güvenilir bir VPN sunucusudur. Bağlantılarınızı etkili ve basit bir şekilde korumanıza izin verir. Araç, kullanıcı gizliliğine odaklanır ve düzinelerce ülkede tek bir tıklamayla bağlanabileceğiniz yüzlerce sunucuya sahiptir.

Proton VPN’nin arayüzü çok kullanışlıdır ve kullanıcıların sunuculara hızlı ve kolay bir şekilde bağlanmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Ana penceresinden, yalnızca bir sunucuya bağlanamayacak (veya bağlantısını kesemeyecek), aynı zamanda doğrudan harita üzerinde hedefi seçerek konumu değiştirebileceksiniz. Bu, bir ülke listesi kullanmak zorunda kalmadan konumunuzu değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

Öte yandan, herhangi bir sunucuya bağlandığınızda Proton VPN, herhangi bir anda göz atma hızınızı göreceğiniz etkinlik izleyiciyi etkinleştirir. Bu alan sayesinde, ekstra testlere ihtiyaç duymadan her bağlantının performansı hakkında bilgi edinirsiniz. Ayrıca, programı her başlattığınızda sunucuya daha hızlı bağlanmanıza yardımcı olacak özel profiller oluşturabilirsiniz.

Varsayılan olarak, bu araç, Tor’unkine benzer şekilde IKEv2 şifrelemeli OpenVPN protokolünü kullanır, böylece trafik, gizliliği artıran ve izlenme olasılığını azaltan şifreli tüneller aracılığıyla şifrelenmiş olarak hareket eder. Kısacası Proton VPN, internette anonim olarak ve ekstra korumayla gezinmenizi sağlayacak güçlü, ücretsiz ve güvenli bir VPN’dir.