admin - "17 Ağustos 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

PPSSPP Full İndir


PPSSPP, Sony’nin birinci el konsolu için bir taklittir, the PSP (PlayStation Portable), masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınizdaki oyunların çoğunu oynayabilmenizi sağlar, ayrıca çözünürlüğü artmış bir şekilde.

Dolphin’nin (en güçlü Gamecube ve Wii taklidi) kurucuları tarafından geliştirilmiş olan PPSSPP’de dikkatinizi çeken ilk şey mevcut olan sayısız düzenleme seçenekleridir. Örneğin, grafikler için, Ysync aktive edebilir, diğer şeylerin arasından filtreleri kontrol edebilirsiniz.

Ve düzenleme seçenekleri fazlalığı sizin için yeterli değilse, PPSSPP ayrıca muhtemel her türlü kontrolleri düzenleme seçeneğiyle beraberinde gelir. Joy2Key ya da benzeri bir şeyi kullanmana gerek kalmaz, çünkü emülator kendi sezgisel aracıyla gelir ve her şeyle ilgilenir.

PPSSPP ile uyumlu olan oyunların listesi oldukça etkileyici: Disgaea, Patapon, Soul Calibur, Little Big Planet, Final Fantasy VII: Crisis Core, Monster Hunter Freedom Unite ve GTA: Vice City Stories bunlardan sadece bir kaç başlık ve sagayı da bilgisayarınızda bu emülatörle oynayabilirsiniz.

PPSSPP, PSP’nin arka kataloğunun çoğunu oynayabilmek için mükemmel bir seçenek. Ve en güzel tarafı ise üstte adı geçen tüm oyunları oynayabilmenin yanı sıra, orjinal konsol versiyonundan çok daha iyi kalitede grafikler sunmasıdır.