admin - "18 Kasım 2016" - "Full Program indir"

PowerArchiver 2017 Pro Full İndir 17.01.06


PowerArchiver Pro Full

PowerArchiver 2017 Pro Full indir

PowerArchiver 2017 Pro Full programı Windows Explorer entegrasyonu gibi bir çok güçlü araçlarıyla bilinen tüm popüler sıkıştırma formatlarını sorunsuz destekleyen kullanışlı ve güçlü arşivleme yazılımıdır.

PowerArchiver 2017 Pro versiyonunda hiç bir kısıtlama olmadan, RAR ve ZIP gibi sıkıştırılmış dosya açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Neredeyse tüm popüler uzantıları destekleyen bu yazılımı kullanmaya başladığınız an dan itibaren diğer sıkıştırma programlarına ihtiyacınızın olmayacağını söyleyebilirim. Aynı zamanda sıkıştırma dosya uzantılarıyla beraber popüler olan ISO, BIN ve NRG imaj dosyası biçimlerini de desteklemektedir.

Hangi Formatları Destekler

ZIP, 7-Zip, CAB, LHA (LZH), TAR, TAR.GZ, TAR.BZ2, BH, RAR, ARJ, ARC, ACE, ZOO, GZ, BZIP2, XXE, MIME, UUE ve YENC gibi bir çok dosya biçimini desteklemektedir.

PowerArchiver programı sayesinde dosyalarınızın boyutu ne kadar büyük olursa olsun 7-Zip desteğiyle yüksek sıkıştırma oranları sunmaktadır. Ayrıca 256-bit AES dahil 8 farklı şifreleme özelliği de bulunmaktadır. Denemenizi tavsiye ederiz.

Dosya Boyutu: 54 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

PowerArchiver 2017 Pro indir

Alternatif Link

PowerArchiver 2017 Pro indir