admin - "5 Ekim 2023" - "Medya oynatıcıları, Video"

PotPlayer Portable Full İndir


PotPlayer Portable, Windows için mevcut en iti ortam yürütücülerinden birinin taşınabilir bir versiyonudur. Herhangi bir video dosyasını oynatabilir, herhangi bir altyazı formatını ekleyebilirsiniz ve hatta sanal gerçeklik gözlükleriyle bile uyumludur. Tüm bunları yapar ve çok fazla süreç gücü kullanmaz.

PotPlayer Portable, hepsini burada listelemek için çok fazla araç ve seçeneğe sahiptir, ancak en dikkate değer özelliklerinden bazıları manuel olarak ayarlanabilen altyazıları, ayarlanabilir oynatma hızını, çeşitli görüntü seçeneklerini (ters çevirme, yansıtma ve daha fazlası) ve otomatik en boy oranı ayarlamasını içerir. Bunların hepsi sadece bir tıklama ile kullanılabilir.

PotPlayer Portable’ın birkaç diğer özelliği arasında otomatik güncellemeler, çalma listeleri (seriler için harika) ve özelleştirilebilir klavye kısayolları (uzaktan kumandalar için ideal) bulunur.

Genel olarak, PotPlayer Portable, 30MB’den küçük çalıştırılabilir bir dosya ile her yere kolayca götürebileceğiniz olağanüstü bir medya oynatıcıdır. PotPlayer Portable ile herhangi bir filmi herhangi bir formatta, herhangi bir altyazıyla oynatın.