admin - "16 Eylül 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

Play! Full İndir


Play!, ana amacı size kolay bir emülatör deneyimi sunmak olan bir PlayStation 2 emülatörüdür, böylece herhangi bir yapılandırmaya veya yüklemeye gerek kalmadan bilgisayarınıza bir PS2 diski yerleştirebilir ve sorunsuzca oynayabilirsiniz. Dezavantajı, bu emülatörün oldukça sınırlı bir uyumluluk listesine ve çeşitli özelliklere sahip olmasıdır.

Tüm emülatör uyumluluk listesini resmi Play! web sayfasında bulmak mümkündür. Dahası, bu liste çeşitli işlem seviyelerine mükemmel bir şekilde bölünmüştür: hiçbir şey, temel, oynanabilir ve mükemmel. Bunun gibi, belirli bir oyunu oynamak istiyorsanız, oynayıp oynayamayacağınızı görmek için uyumluluk listesine bakmanız yeterlidir. Biraz şansla baştan sona oynayabileceğiniz oyunlar listesinde bulabilirsiniz.

Play!, Windows, Mac, Linux ve Android için kullanılabilen tamamen çok platformlu, ücretsiz ve açık kodlu bir emülatördür. Emülatör de inanılmaz derecede hafiftir ve BIOS indirmesi veya herhangi bir zor yapılandırma gerektirmez. Tüm bunlardan dolayı, herhangi bir zorluk yaşamak istemeyen ve sadece bir PS2 oyunu seçip diski bilgisayara takıp oynamak isteyen kullanıcılar için mükemmeldir.