admin - "22 Kasım 2023" - "Fotoğraf & Dizayn, Fotoğraf Görüntüleyici"

PicView Full İndir


PicView, bilgisayarınızda kayıtlı fotoğrafları basit bir şekilde görüntülemenizi sağlayan bir Windows programıdır. Minimalist arayüzü sayesinde, dikkatiniz dağılmadan yalnızca fotoğraf ekranını kontrol edebileceğiniz temel butonlar görürsünüz.

PicView’de, görüntülemek istediğiniz fotoğrafları seçebileceğiniz bir alt araç çubuğu bulacaksınız. Bu görüntüleyici ile her bir anlık görüntüyü ayrı ayrı görüntülemekle kalmaz, aynı zamanda tüm fotoğrafları minyatür olarak görmek için bir mozaik görünümü açabilirsiniz.

PicView kullanmanın diğer bir avantajı da, onu herhangi bir fotoğrafta küçük düzenlemeler yapmak için kullanabilmenizdir. Bu şekilde, görüntüyü çevirmek veya bazı temel kırpma işlemleri yapmak için başka programlara başvurmanız gerekmez. Benzer şekilde, program herhangi bir klasörde saklanan tüm fotoğraflarla sunum yapabilir.

PicView, bilgisayarınızda fotoğrafları görüntülemek için gereken tüm özelliklere sahiptir. Hafif ve basit bir arayüzle gerçekten önemli olan şeylere odaklanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca, açtığınız tüm fotoğrafların kontrolü her zaman sizde olur.