admin - "30 Ağustos 2023" - "Editörler, Fotoğraf & Dizayn"

Photoscape Full İndir


Photoscape, normalde iki veya daha fazla programın yüklenmesini gerektiren özelliklere sahip eksiksiz bir fotoğraf düzenleyici ve görüntüleyicidir. Bu sayede fotoğrafları görüntüleyebilir, düzenleyebilir, kolajlar oluşturabilir, kataloglar oluşturabilir, simgeler ve öğeler ekleyebilir, GIF’ler oluşturabilirsiniz.

Programı açar açmaz, sunulan özelliklerden herhangi birini seçmek için bir tekerlek bulacaksınız. Aynı şekilde çoğuna da üst kısımdaki sekmelerden erişebilirsiniz. Bu bölümde, .raw dosyalarını toplu olarak .jpg’ye dönüştürebilir, ekran görüntüleri alabilir, dosyaları yeniden adlandırabilir veya basitçe birleştirebilirsiniz.

İzleyici alanında, tüm resimlerinizi bir klasörde görebilirsiniz. Bunlardan birine çift tıklarsanız, tam ekran olarak görüntülenebilir. En altta ekran görüntüsünüz ile ilgili tüm bilgiler görünecek ve fare veya klavye ile bir sonraki fotoğrafa geçebilirsiniz.

Düzenleyicide çerçeve ekleme, seviyelendirme, ayrıntı artırma, kontrast ve parlaklığı ayarlama, filtre ekleme, kırpma vb. için özellikler bulacaksınız. Tek tek fotoğrafları düzenleyebilir veya aynı ayarları bir grup fotoğrafa aynı anda uygulayabilirsiniz.

Son olarak, farklı alternatiflerle kolajlar oluşturma, iki fotoğrafı tek bir fotoğrafta birleştirme, hareketli GIF’ler oluşturma veya bir ızgarada düzenlenmiş fotoğrafları yazdırma seçeneklerine sahipsiniz.

Ücretsiz ve hafif bir fotoğraf düzenleyici ve görüntüleyici arıyorsanız, Photoscape’yi indirmekten çekinmeyin.