admin - "14 Ağustos 2023" - "Genel, Yardımcı uygulamalar"

Phone Link Full İndir


Phone Link, mobil cihazınızı masaüstü bilgisayarınızla daha rahat çalışmak için bağlamanıza izin veren resmi Microsoft özelliğidir. Araç, mesajlar, uygulamalar ve hatta aramalar gibi Android’de depoladığınız tüm bilgileri doğrudan Windows’ta kullanmak üzere tasarlanmıştır.

Her iki cihazı da bağlamak için, doğrudan Uptodown’dan indirebileceğiniz Android sürümünü indirmeniz gerekecek. Uygulama mobil cihazınıza ve PC’nize yüklendikten sonra, masaüstü versiyonunda görünecek olan QR kodunu tarayarak bağlama işlemini tamamlayabilirsiniz. Tarandıktan sonra, Android’inizde sakladığınız her şeye erişebileceksiniz.

Phone Link’ın arayüzü çok basittir. İlk ekranda, diğer şeylerin yanı sıra, eşleştirilmiş cihazla ilgili ad, kalan pil veya Bluetooth’a bağlı olup olmadığı gibi tüm temel bilgileri bulacaksınız. Bu alan ayrıca galerideki mesajları, aramaları ve fotoğrafları görüntüler; bu nedenle, alınan bir SMS’i, yapılan bir aramayı veya herhangi bir fotoğrafı hızlı bir şekilde kontrol etmek istiyorsanız, kaydettiğiniz her şeyi görüntülemek için her kategoriye girmeniz yeterlidir.

Mesajlara, arama günlüklerine ve fotoğraflara erişmenin yanı sıra uygulamalarınızı açıp Android’de olduğu gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca, Phone Link ana penceresine sürükleyerek arama yapabilir ve belgeleri paylaşabilirsiniz. Kısacası, bu araç, özelliklerini büyük bir ekranda kullanmanıza izin vererek Android’inizle çalışırken hayatınızı çok daha kolaylaştıracak.