admin - "19 Ağustos 2023" - "Oyunlar, Spor"

PES 2010 Full İndir


Milyonlarca euro oyunculara harcandıktan sonra işte yeni sezon karşınızda. Oyuncular ve futbol severler yeni PES deneyimini bekliyor. Bu yıl PES 2010 geçen yıldan çok daha fazlasını sunuyor. İki yıllık çokta iyi olmayan haberlerden sonra bu sezon Pro Evolution Soccer tekrar sizinle.

Bu yıl PES 2010 oyununu memnun bir şekilde oynadığımız bir yıl olacak ve geçen yıl hissettiklerimizi düşünürsek bu iyi bir haber. Öyle görünüyor ki bu yıl futbol heyecanı FIFA 10 ve PES 2010 arasında gerçek bir meydan okuma olacak.

Takım taktikleri artık gerçek anlamda iyi yönetiliyor, futbol deneyimi oldukça gerçekçi. PES 2010 oyununun futbolu kuran oyun olduğunu söyleyebiliriz. Bu yıl PES 2010’da, okuldaymış gibi oynayamazsınız, maçı kazanmak istiyorsanız çok iyi oynamanız gerekecek. Sizden rakibinize kaçan muhteşem golleri ve topla paslaşmadan aynı oyuncuyla skor kazanmayı unutun.

Bu yıl oyuncu kartları sayesinde bir oyuncunun ne kadar iyi olduğunu öğrenebilirsiniz, oyunu oynadığınızda oradaymış gibi hissedersiniz ve eğer TV’de futbol maçlarını izlemeye alışkınsanız, bizim kadar sevinirsiniz; çünkü gerçek bir maç izliyormuş gibi hissedeceksiniz. Bu muhteşem. Sadece grafiklerinden dolayı değil aynı zamanda becerileri ve hareketlerinden dolayı da Messi gerçek Messi, Henry gerçek Henry, Torres ise gerçek Torres gibidir, tıpkı gerçek oyuncular gibi oynarlar.

Şüphesiz ki, bu yıl Pro Evolution Soccer fazlasıyla geliştirildi, PES 2010 oyununun oynadığımız en iyi oyun olduğunu söyleyebiliriz. İndirin ve gerçek futbolu oynamaya başlayın.