admin - "19 Eylül 2023" - "Sistem, Yardımcı uygulamalar, Yedek"

Personal Backup Full İndir


Personal Backup, yedeklerinizi depolayabileceğiniz bir hedef klasör oluşturmanıza olanak tanıyan kapsamlı bir araçtır. Bununla, yerel veya harici bir birime, bir ağ sunucusuna ve hatta bir FTP sunucusuna yerleştirebileceğiniz bir dizinde yüzlerce dosyayı saklayabilirsiniz. Ayrıca yedekleme işlemini otomatikleştirebilirsiniz, böylece siz farkına bile varmadan gerçekleşir.

Yedek kopyalar oluşturmak için yedeklemek istediğiniz dosyaları seçin. Personal Backup, bu konumlarda bulunan tüm alt klasörleri otomatik olarak kaydeder, ancak bunları filtrelerle de hariç tutabilirsiniz. İstediğiniz her şeyi dahil edip hariç tutarak, hedef klasörü işaretleyerek ve işlemi mümkün olduğunca otomatikleştirerek mükemmel yedeklemeyi oluşturmak için filtreleri kullanın.

Öte yandan, Personal Backup, kopyaların yapılmasını istediğiniz günün saatini seçebileceğiniz saatlik bir yedekleme sistemine sahiptir. Bu zamanlama özelliği ile, daha önce oluşturduğunuz her bir yedekleme için kişiselleştirilmiş bir zamanlama ayarlayabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir seçim için saatleri tekrar sıfırlayarak istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Bunun ötesinde, bu araç Windows için bir görev zamanlayıcı içerir. Bu seçenekle, oturum açtığınızda açmak istediğiniz programları seçebilir, bir klasörden dosya silebilir, e-posta gönderebilir, bilgisayarınızı kapatabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Kısacası hayatınızı kolaylaştırmak için onlarca eylemi otomatikleştirebilirsiniz.

Önemli dosyaları kaybetmemek için Personal Backup’ı indirin ve özelleştirilmiş yedeklemeler yapın. İşlemleri en basit şekilde otomatikleştirin ve bu kapsamlı, kullanışlı ve basit aracın sağladığı ekstra gönül rahatlığıyla bilgisayarınızın keyfini çıkarın.