admin - "6 Mart 2017" - "Full Program indir"

Personal Backup 5.8.7.2 Full indir


Personal Backup Full

Personal Backup 5.8.7.2 Full indir

Personal Backup Full programı bilgisayarınızda önemli olarak sakladığınız dosyaları ve klasörleri dilediğiniz zaman yedekleme işlemi yapmanıza olanak sağlayan kullanışlı ve kullanımı son derece kolay dosya yedekleme programıdır.

Kullanıcı dostu arayüze sahip olan Personal Backup programı içerdiği araçlar sayesinde yedekleme dosyanızı yerel disk, çıkarılabilir sürücülerde, ağ ortamında veya bir FTP hesabında tutabilirsiniz. Bünyesinde zamanlama özelliği olan bu uygulamaya belirttiğiniz tarihte istediğiniz dosyanın yedeğini alma imkanı tanımaktadır.

Personal Backup programı üzerinden alınan yedekleri istediğiniz zaman belirleyeceğiniz sürücü üzerinde hızlı bir şekilde açmanız mümkündür. Aynı zamanda yedeklenen dosyaların içerisinde herhangi birine ihtiyacınız olması durumunda tüm dosyaları çıkartmadan sadece ihtiyacınız olan dosyayı almanıza da yardımcı olduğunu söyleyebilirim.

Dosya yedekleme programına ihtiyacınız varsa alanında oldukça başarılı ve kullanımı son derece kolay olan Personal Backup programını kullanmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Program full sürüm olup herhangi bir crack yada serial key dosyalarıyla uğraşmadan dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 46 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Personal Backup Full indir

Alternatif Link

Personal Backup Full indir