admin - "29 Kasım 2023" - "Editörler, Fotoğraf & Dizayn"

Passport Photo Maker Full İndir


Passport Photo Maker, bir sonraki pasaportunuz veya kimlik kartınız için hiç vakit kaybetmeden kendi fotoğrafınızı çekmeniz için kullanışlı bir uygulamadır.

Çoğu zaman kimliğe uygun bir fotoğrafa ihtiyacınız olabilir, ancak çektirmek için bir fotoğraf kabinine gittiğinizde sonucu beğenmezsiniz. Passport Photo Maker ile fotoğrafı istediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz kadar çekebilirsiniz. Bu uygulama, fotoğrafçılık becerisine bakılmaksızın herkesin herhangi bir güçlük çekmeden profesyonel bir fotoğraf çekebilmesi için tasarlanmıştır. Dolayısıyla, bu uygulama birçok özelliğe sahip olmasına rağmen, kullanımı hala inanılmaz derecede kolaydır.

Uygulamayı açtıktan sonra kullanmak istediğiniz görüntüyü seçersiniz. Elbette, fotoğrafın kimliğiniz için kabul edilebilmesi için birkaç şartı yerine getirmeniz gerekiyor. Örneğin, diğer şeylerin yanı sıra fotoğrafı doğrudan, gözlüksüz ve nötr bir ifadeyle çekmelisiniz. Resminizi Passport Photo Maker’a yüklediğinizde, her bir göze tıklayın. Daha sonra, çenenize ve başınızın üstüne tıklayın. Bu şekilde uygulama, yüzünüzün ortalanmış olduğundan ve söz konusu fotoğraf için doğru boyutta olduğundan emin olabilir.

Giydiğiniz kıyafetleri beğenmezseniz uygulamada yenilerini seçebilir ve bedeninizi fotoğrafınıza uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Fotoğrafınızı düzenlemeyi bitirdiğinizde, bu uygulama doğru kesimleri yapmanıza ve doğru boyutta yazdırmanıza yardımcı olacak işaretler ekleyecektir.

Pasaportunuzda veya kimlik kartınızda olmasını istediğiniz fotoğrafı seçin ve gerisini Passport Photo Maker’a bırakın.