admin - "13 Kasım 2023" - "Fotoğraf & Dizayn, Genel"

Paint 3D Full İndir


Paint 3D klasik Paint’in bir adım daha ileri gitmenizi ve üç boyutlu kompozisyonlar oluşturmanızı sağlayan evrimidir. Bu ücretsiz araç, hayal gücünüzü serbest bırakmak ve hem 2D hem de 3D olarak birden çok işleviyle boş bir tuval üzerinde fikirlerinizi yakalamak için tasarlanmış birçok özellik içerir.

Paint 3D’de bulabileceğiniz öğeler arasında geniş bir renk ve boyut paletine sahip fırçalar; konum, boyut ve açı bakımından tamamen düzenlenebilir 2D ve 3D şekiller; çıkartmalar ve dokular, metinler, efektler, tuvaller ve her türlü nesneyi içeren bir 3D kitaplık vardır. Tüm bu özellikler, çalışmanızı gelişmiş bir şekilde tasarlamanıza olanak tanıyan çok eksiksiz bir düzenleme ve özelleştirme sistemi içerir.

Bu aracın bir diğer büyük avantajı, tüm özelliklerin kalınlıklarını, opaklıklarını ve aradığınız kesin sonucu elde etmenize yardımcı olacak diğer parametreleri değiştirme seçeneğine sahip olmasıdır. Paint 3D, 3D öğelerle çalışmak üzere tasarlanmış bir araç olmasına rağmen, geleneksel Paint’te yaptığınız gibi, ancak büyük iyileştirmelerle düzinelerce bileşenle 2D olarak çalışmanıza da olanak tanır.

Kısacası, bu geliştirilmiş Paint, hem uzman kullanıcılar hem de sadece ara sıra doodle yapmak isteyenler için tasarlanmış birçok özelliğe sahiptir. Paint 3D’yi indirin ve boş tuvalde hayal gücünüzü özgür bırakın. 2D veya 3D şaheserler yaratın ve sanatınızı dünyayla paylaşın.